اداره امور دانش آموختگان


ضرغام زارع رئیس اداره امور دانش آموختگان

شماره تماس: ۴۳۲۱۷۰۵۵-۰۱۱

با ابراز خرسندی از موفقیت شما در گذراندن دوره فعلی و آرزوی قبولی در مقاطع بالاتر نکات ذیل را به منظور تسریع و سهولت در امور فارغ التحصیلی به اطلاع می رسانیم:

·         از کامل بودن مدارک در پرونده آموزشی خود اطمینان حاصل نمائید.

·         صدور گواهینامه فارغ التحصیلی منوط به ارائه مدرک پایه و تائیدیه آن از سوی مرجع صادر کننده مدرک پایه می باشد.

·         از صحت آدرس و تلفن درج شده در فرم تسویه حساب اطمینان حاصل نمائید تا در مواقع ضروری امکان ارتباط با شما میسر باشد.

·         رعایت نکردن مقررات آموزشی در زمان اخذ واحد و عدم رعایت پیشنیازها باعث بروز مشکلات در صدور مدرک فراغت از تحصیلی می شود.

·         عکسها دارای پشت نویسی بوده و مخدوش نباشند و رعایت حجاب اسلامی الزامی می باشد.

·         هرگونه مغایرت مندرجات شناسنامه با مدرک پایه و اطلاعات مرکز آزمون ورودی به اطلاع کارشناس آموزشی مربوطه رسانیده شود.

·         ارائه مدرک فارغ التحصیلی فقط به شخص فارغ التحصیل یا وکیل قانونی وی با ارائه وکالت نامه محضری امکان پذیر می باشد.

·         ارائه شناسنامه و یا کارت ملی جهت دریافت مدرک الزامی است.

·         درخواست ریزنمرات قابل ترجمه، پس از صدور دانشنامه امکان پذیر است.

·         به فارغ التحصیلانی که از وام بلندمدت صندوق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استفاده کرده اند، فقط گواهینامه موقت تحویل می گردد و تحویل دانشنامه منوط به تسویه وام مذکور و ارائه تائیدیه آن صندوق می باشد.

·         اسامی دانش آموختگانی که به موفقیت های علمی،شغلی و …نائل آمده اند در دفتر افتخارات این واحد دانشگاهی ثبت می گردد، لطفاً موارد را به صورت مستند به اداره امور فارغ التحصیلان واحد اطلاع رسانی فرمائید.

·         تاریخ فارغ التحصیلی براساس آخرین نیمسال تحصیلی تعیین میگردد لذا چنانچه نمره دروس کارورزی،پروژه و ارجاع به استاد خارج از موعد مقرر اعلام شده باشد موضوع را به مسئول امتحانات واحد اطلاع دهید تا نسبت به درج تاریخ اعلام نمره در آخرین صفحه کارنامه اقدام گردد. همچنین برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد تاریخ دفاع از پایان نامه، تاریخ فراغت از تحصیل محسوب می گردد.

·         برای دریافت دانشنامه، ارائه گواهینامه موقت الزامی است.

آیین نامه صدور مدارک دانش آموختگان

 

پرسنل شاغل در اداره امور دانش آموختگان

خدیجه کاظمی

کارشناس فارغ التحصیلان

سیده زهرا نعمت اللهی

کارشناس فارغ التحصیلان

مسعود تندرو

بایگان فارغ التحصیلان