نوع خبر 
 
 
رئیس دانشکده سما واحد آیت ا... آملی در مراسم هفته پژوهش
  

رئیس دانشکده سما واحد آیت ا... آملی در مراسم هفته پژوهش

برای  توسعه و تعالی از دست آوردهای علمی و پژوهشی دانشگاهها  استفاده گردد

همایش یک روزه تجلیل ازپژوهشگران برتربا حضورکار آفرین برتراستان مازندران به مناسبت هفته پژوهش در سالن اجتماعات دانشکده سما برگزار شد.

حسن شاهنوری رئیس دانشکده با بیان اهداف وتشریح سیاستها ی علمی ، آموزشی ، پژوهشی و تحقیقاتی ، محور و برنامه های کلان  در دانشگاه آزاداسلامی را برشمرد وگفت، در میدان رقابت درعصر حاضر سرعت و شتاب تکنولوژی تمامی شئون زندگی بشر را در بر گرفته است، مرهون دستاورد تلاشگران، پژوهشگران ومحققان علمی، نخبگان، مخترعان و نوآوران می باشد.

وی در ادامه اشاره داشت برای رسیدن به توسعه ، ترقی و رشد همه جانبه می توان از دستاوردهای علمی در دانشگاهها، متخصصان ، اساتید و دانشجویان نخبه ونوآوران برای ساخت بهتر حال و آینده جامعه در همه عرصه ها بهره مند شد.

رئیس دانشکده سما آمل ضمن گرامیداشت هفته پژوهش ازهمه حضار ، خصوصا مهندس عبدا... صالحی کار آفرین برتر استان مازندران تقدیر ویژه بعمل آورد.

سپس میهمان ویژه این همایش ، مهندس عبدا... صالحی ، کارآفرین وانبوه ساز برتراستان و کشور در عرصه عمران و ساختمان وخصوصا از دانش آموختگان نخبه دانشکده سما و واحد آیت ا... آملی ضمن بیان مقدمه ای ازنحوه شروع وفعالیت خود در حوزه ساخت وسازوپروژه های عمرانی ، تلاشها وکوششها ، سخت کوشی ها برای رسیدن به اهداف رابه طور مفصل برشمرد ودیدگاه ونظرات خود را بر اساس تجربه علمی و عملی در این راستا تشریح کرد.

وی درجمع دانشجویان گفت در این مملکت پتانسیلها ، ظرفیتها و سرمایه مادی ومعنوی فراوان وجود دارد و در صورت آماده بودن بستر وزمینه مناسب می توان  با استفاده از توان ودانش خود به تولید رسید.

کار آفرین برترکشوراشاره کرد یکی از شاخصهای مهم برای تولید ثروت  با توجه به جوان بودن جامعه ایران و نیاز به مسکن ، ساخت و سازو تولید تکنولوژی عمرانی می باشدواین شاخص خود اثر گذار برشاخصهای دیگر تولید خواهد بود.

ایشان در ادامه به دانشجویان توصیه کرد که با سخت کوشی وپشتکار وبا بهره گیری از مهارت علمی ودانشگاهی میشود کار،شغل وسرمایه تولید کرد.

درحسن ختام این مراسم به رسم یادبود لوح سپاس به کارآفرین برتر، پژوهشگران و دیگرفعالان علمی وپژوهشی اهدا شد.

روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی دانشکده سما واحد آیت ا... آملی

 

سه شنبه 28 آذر 1396  14:4

آخرين تاريخ بازديد : پنجشنبه 29 شهريور 1397  7:1:53
تعداد بازديد از اين خبر : 2166
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر