نوع خبر 
 
 
در هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد
 

 

در هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد

هم اندیشی حوزه معاونت سما واحد آیت ا... آملی بامسئولان آموزش وپرورش و مدیران هنرستانهای شهرستان آمل

   درهفته گرامیداشت مقام شامخ معلم همایش یک روزه ای تحت عنوان نشست مشترک وصمیمی مسئولان حوزه معاونت سما واحد آیت ا... آملی با مدیران و معاونان آموزشی هنرستانهای آمل درسالن همایش دانشکده سما این واحد برگزار شد.

    این هم اندیشی به منظور تبادل نظردر راستای برنامه های راهبردی بر محور تقویت و تعامل در پیشبرد برنامه های فرهنگی و آموزشی وهمکاریهای تنگاتنگ دانشگاه با آموزش و پرورش  در راستای گسترش امور مدارس سما و معرفی پتانسیلهای فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، گارگاهها وآزمایشگاههای استاندارد و مجهز، کادرعلمی و آموزشی توانمند شکل گرفت.

    در این برنامه دکتر مهدی غریب نماینده تام الاختیار رئیس واحد بین المللی آیت ا... آملی ضمن گرامیداشت روز معلم وقرائت پیام تبریک ویژه از طرف دکتر فاضل لاریجانی و قدردانی از تلاشهای آنان به اهداف کلان این دانشگاه پرداخت و گفت: این واحد تحت تدبیر و درایت شایسته ریاست واحد و مسئولان و کارکنان تلاشگر توانسته است به رتبه های علمی و پژوهشی در بعدهای جهانی دست یابد.

     دکتر مهدی غریب درادامه اشاره کرد تاکنون توانسته ایم  رشته های تخصصی، فنی و مهارتی از مقطع کاردانی تا دکترای حرفه ای و بین المللی را بر اساس نیاز علاقه مندان با بیشترین کادر علمی و آموزشی متخصص،  منابع، امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی را در واحد آیت ا... آملی دایر نموده وبا وجود اینگونه ظرفیتها بر اساس شاخص های استاندارد حرکت کنیم. پس شایسته است همگان در مسیر پیشرفت و پیشبرد این مجموعه پر افتخار که متعلق به نسلهای آینده ساز وفرزندان ماست کوشا باشیم.

    در ادامه این همایش دکتر علیرضا امانی معاون دانشگاه و رئیس مرکز فرهنگی و آموزشی سما واحد آیت ا... آملی هم ضمن عرض خیر مقدم از تمامی میهمانان و مدعوین که در این همایش حضور یافتند سپاسگزاری کرد و گفت: دانشکده سما واحد آیت ا... آملی از چندین مزایای با کیفت، شاخص و استاندارد مانند اعضای هیات علمی ثابت، مدرسان و چهره های علمی و پژوهشی بنام، کادراداری، آموزشی و فرهنگی با تجربه، امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مجهز، فضای آموزشی وعلمی مناسب و با بهره گیری و برخورداری از برنامه های کلان و راهبردی سازمانی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان برخورداراست و می تواند محیطی سالم و سازنده برای مشتاقان و جویندگان علم، معرفت، دانش و تخصص باشد.

   ایشان در ادامه به طورخلاصه دستاوردها و عملکرد حوزه معاونت سما را بر شمرد وشاخصهای مهم آن را تشریح کرد و خواستار تعامل و همکاریهای بیشتر مسئولان و مدیران مدارس و هنرستانها در معرفی این دانشگاه و دانشکده سما آن شد و گفت مفتخریم که می توانیم با تربیت و پرورش دانش پژوهان آینده بهتری را رقم بزنیم.

 درحسن ختام همایش دکتر امانی هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد پل ارتباطی بین دانشگاه وآموزش و پرورش و تقویت در راه اندازی مدارس سما در مقاطع مختلف با نیت برداشتن بارمالی وآموزشی از دوش آموزش و پرورش در دولت مقدس جمهوری اسلامی و تربیت نیروی کار مهارت محور اعلام کرد.  


                              
    پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی حوزه معاونت سما واحد آیت ا... آملی 

چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396  12:46

آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 24 مرداد 1397  18:44:33
تعداد بازديد از اين خبر : 3323
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر