نوع خبر 
 
 
ساخت فضای سبز با استفاده از مواد بازیافتی در جشنواره دیوار سبز

   به مناسبت گرامیداشت روز درخت کاری، با ابتکار و خلاقیت گروهی از دانشجویان عضو تیم پژوهشی دانشجویان رشته نقشه کشی معماری و باشگاه پژوهشگران جوان دانشکده سما واحد آیت ا... آملی با المانی از تکنیک هنر رئالیستی بر دیواره حیاط دانشکده اقدام به طرحی زیبا با موضوع طبیعت سالم و درختکاری  با استفاده از مواد بازیافتی نمودند.

    این جشنواره به همت حوزه پژوهشی و فرهنگی و...در روز آفتابی اسفند ماه با آسمان زیبای لاجوردی درآخرین لحظات حضور زمستان، با نوید فرارسیدن بهار، شادابی و طراوت، فضای دانشکده را آراسته تر کرد.

  درافتتاح جشنواره مهندس ابراهیم رضایی معاون آموزشی وپژوهشی آموزشکده سما در مقدمه، از زحمات تیم دانشجویی  و طراحان دیواره زیبای سبز تقدیر کرد و از هنر و خلاقیت آنان تعریف و تمجید نمود.

   درحسن ختام این مراسم دکتر علیرضا امانی معاون دانشگاه و رئیس مرکز فرهنگی وآموزشی سما واحد آیت ا... آملی، مراتب خرسندی خود از برپایی چنین جشنواره ارزنده ی پژوهشی، علمی و فرهنگی در حوزه معاونت سما را مفید اعلام و ارزیابی خود را از دیدگاه علمی این چنین طرح هایی برای فرهنگ سازی عمومی بیان داشت  و آن را بسیار اثر گذار دانست. ایشان در جمع اساتید، دانشجویان ،مسئولان وکارکنان با بیان روایات  و احادیثی از بزرگان دین و...در حفظ و نگهداری طبیعت  و درخت کاری تاکید کرد و گفت بتوانیم این روش را برای حفظ  طبیعت سالم به صورت عملی اجرا نماییم. پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی دانشکده سما واحد آیت ا... آملی

سه شنبه 17 اسفند 1395  15:6

آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 1 خرداد 1397  19:14:27
تعداد بازديد از اين خبر : 3470
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر