پیام تبریک دکتر برجسته

به مناسبت آغاز هفته وحدت

۲۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۹ کد : ۹۵۵ اخبار
تعداد بازدید:۷۰

دکتر حامد برجسته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت اله آملی به مناسبت آغاز هفته وحدت پیامی صادر کردند که متن پیام به طرح ذیل است.

بانگ ملکوتی «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروز در سراسر گیتی طنین انداز شده است، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادیخواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی می باشد.

امروزه میراث بزرگ حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) برای مسلمانان دعوت آنان به وحدت است، پیام روشن رسول گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله) که می‌فرمایند: الجَماعَهُ رَحمَهٌ و الفُرقَهُ عذابٌ "وحدت مایه رحمت و تفرقه موجب عذاب است" بیانگر اهمیت یکپارچگی امت اسلام در این دین مبین است.

خدای بلند مرتبه را شاکریم که در عصر توطعه های تفرق برانگیز جلوه ی باشکوه وحدت و یکپارچگی بین همه اقوام  به مدد اندیشه ی بلند و همت والای رهبر فقید انقلای حضرت امام خمینی ( ره) و تاکیدات مقام عظم رهبری (حفظ اله ) به وضوح مشهود است و همگی تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می نمایند.

اینجانب فرا رسیدن ولادت خجسته و پرمیمنت ختم المرسلین، رحمه للعالمین، فخر عالم و آدم، پیام‌آور عزت، رحمت وسعادت کلّ بشر حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم) و هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده امام جعفر صادق (علیه السلام) را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.


نظر شما :