در حاشیه آغاز دوره آموزشی سیماک در واحد آیت الله آملی انجام شد؛

دیدار رییس اداره پست آمل با دکتر فاضل لاریجانی

۳۱ فروردین ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۰ اخبار
تعداد بازدید:۴۸۰
دکترفاضل لاریجانی در دیدار با رییس اداره پست شهرستان آمل درباره اجرای طرح سیماک اظهار کرد: عملیاتی‌ کردن این طرح برای صدور تمام مجوزهای ساخت و ساز املاک در سطح کشور، در داخل و خارج شهرها و روستاها ازسوی شهرداری‌ها، بخشداری‌ها، دهیاری‌ها یک اقدام مناسب و به نفع کشور است.
دیدار رییس اداره پست آمل با دکتر فاضل لاریجانی
وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی برای  برگزاری دوره آموزشی این طرح به عنوان پروژه اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی آماده همکاری با دستگاه های برگزار کننده به ویژه ، شرکت پست است تصریح کرد: مجتمع فناروی اطلاعات و سایت کامپیوتر دانشگاه برای آموزش دهیاران عزیز آملی و سایر مسوولان در اختیار اداره پست و مجریان آموزش این دوره به مدت 21 روز خواهد بود .
رییس اداره پست شهرستان آمل با تشکر از رییس واحد آیت الله آملی برای امکان استفاده از امکانات دانشگاه در طرح آموزش سیماک اظهار کرد :  با اجرایی شدن این طرح در  مدت کوتاهی پاسخ استعلامات به شهروندان داده خواهد شد و هر گونه اعمال سلیقه در نرخ و سایر موارد حذف خواهد شد.
 علی دباغیان امیری با بیان اینکه با اجرای سیماک در واقع امضاهای طلایی دیگر وجود ندارد تصریح کرد : در این طرح  سامانه یکپارچه املاک کشور (سیماک)با یک نرخ و به صورت الکترونیکی پاسخ داده می شود.
نظر شما :