برجسته مطرح کرد:

نقش پررنگ بسیج اساتید در کمک مؤمنانه و بازسازی مناطق آسیب‌پذیر

۰۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۶ کد : ۶۷۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی گفت: بسیج اساتید در قالب گروه‌های معماری و عمران در کمک به بازسازی مناطق آسیب‌پذیر آمل، کمک مؤمنانه، دیدار با خانواده‌ شهدا، سمینارها و وبینارهای مختلف نقش پررنگی داشته است.

 نشست بررسی و تحلیل کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های غرب استان مازندران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی در این نشست با بیان اینکه دانشگاه در جهان به معنی تحول، نوآوری و آمادگی است، این سوال را مطرح کرد که چقدر توانستیم در جامعه تأثیرگذار باشیم، اظهار کرد: نقش بسیج همان مأموریتی است که در تراز جهانی شدن بوده و این خود نشانه اثربخشی بسیج است.

حامد برجسته با اشاره به ظرفیت خوب دفتر بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی عنوان کرد: بسیج در راستای اصلاح مسائل و مواردی که در شهرستان وجود دارد، مشارکت خواهد داشت.

وی با ارائه عملکرد بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی در شهرستان آمل مطرح کرد: کانون بسیج اساتید توانست در قالب گروه‌های معماری و عمران در کمک به بازسازی مناطق آسیب‌پذیر شهرستان آمل، کمک مؤمنانه، دیدار با خانواده‌ شهدا، سمینارها و وبینارهای مختلف نقش داشته باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی با بیان اینکه این دانشگاه در جامعه نقش بسزایی ایفا می‌کند، تبیین کرد: در این راستا اساسنامه‌ای را تنظیم کرده‌ایم تا در قالب آن کانون‌های مختلف اعم از بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی در خدمت جامعه و شهرستان آمل باشند.

در ادامه این نشست با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان مازندران، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور و به پیشنهاد مسئول مرکز بسیج اساتید استان مازندران، مهدی فلاح جلودار به‌عنوان معاون سرمایه انسانی مرکز بسیج اساتید استان مازندران منصوب شد.


نظر شما :