شهادت سردار سلیمانی سرمنشا جوشش تازه ای درسطح جهان شده است

۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۴ کد : ۶۲۶ اخبار
تعداد بازدید:۸۲
دیپلماسی، نظم، مدیریت جهادی، ارتباط با جوانان و سایر ابعاد برجسته مکتب شهید سلیمانی در پایان نامه ها بررسی شود

حامد برجسته با یاد آوری واکنش مردم ایران و سایر آزادی خواهان جهان نسبت به انتشار خبر شهادت سردار سلیمانی بیان کرد : شهید سلیمانی با شهادتش صلابت و بزرگی اش را به رخ عالمیان کشید و شهادت حاج قاسم خفت و ننگ را برای آمریکا به همراه داشت و در واقع سرمنشا جوشش تازه ای درسطح جهان شده است.    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی با طرح این سوال وظیفه دانشگاهیان در سالگرد شهادت شهید سلیمانی چیست مطرح کرد: براساس بیانات مقام معظم رهبری، حاج قاسم سلیمانی یک مکتب، یک اندیشه و یک تفکر بود، دانشگاهیان وظیفه دارند این مکتب در ابعاد محتلف بررسی و تبیین نمایند.    
این استاد دانشگاه با یادآوری اخلاص، اراده محکم حاج قاسم در میدان عمل  اظهارکرد: در خواست من از مدیران گروه این واحد دانشگاهی این است تا دیپلماسی، نظم، مدیریت جهادی، ارتباط با جوانان و سایر ابعاد برجسته مکتب شهید سلیمانی را در نشست های مخنلف هم اندیشی بررسی  و تحلیل کرده و در پایان نامه ها به عنوان موضوع پیشنهاد دهند .     
وی با بیان اینکه مکتب شهید سلیمانی در ادامه مکتب حسینی و ریل گذاری بنیانگذار انقلاب اسلامی قرار گرفته است اظهار کرد : شهید سلیمانی قبل از اینکه فرمانده بی بدیل میدان نبرد باشد یک انسان خدایی بود و با تاسی از مولایش علی (ع)  با جهاد اکبر و تزکیه نفس در دلهای آزادی خواهان جهان نفوذ کرد . 

  
برجسته گفت: درتشییع تاریخی برای پیکر شهید سلیمانی تمام دنیا شاهد بود که چگونه یک فرمانده ایرانی در دل میلیون ها نفر نفوذ کرده است و همین موضوع  واهمه ای عجیب  در دل دشمنان افکند به طوری که رسانه های حامی استکبار از انتشار تصاویر این مراسم بی بدیل تاریخی هراس داشتند و آنرا سانسور کردند .     
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی درابتدای آیین گرامیداشت سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهادت دختر نبی اکرم حضرت فاطمه ص را تسلیت گفت  و عنوان کرد : 9 دی را که پشت سر گذاشنیم روز تجلی وحدت ملت ایران حول محور ولایت بود و اربعین دانشمند هسته ای دکتر محسن فخری زاده و سالگرد سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به پیشگاه مقام حضرت ولی عصر و رهبری، ملت شهید پرور ایران، همرزمان و خانواده محترم این شهیدان و جامعه دانشگاهیان و دانشجویان و اساتید همکاران محترم تسلیت عرض میکنم. همچنین درگذشت آیت ا... مصباح یزدی را تسلیت میگویم و برای ایشان علوت درجات را خواستارم .رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا...  آملی گفت: امروز این افتخار را داریم که مجتمع بزرگ آموزشی و پژوهشی تالار بزرگ و کتابخانه و همچنین سایت آیتی در واحد آیت ا... آملی به نام سردار سلیمانی نامگذاری شود.
 


نظر شما :