تکریم و معارفه مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی

اخلاق و اخلاق مداری، محور کار گزینش گران

۰۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۸ کد : ۴۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۵
با حضور مدیر کل گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، ریاست واحد و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی دکتر محمد علی رمضانپور به سمت رییس اداره گزینش واحد آیت ا... آملی منصوب و از خدمات دکتر داوود براری در زمان تصدی این سمت تقدیر و تشکر شد.

دکتر سید احمد شهیدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی نیز در ابتدای این مراسم خط مشی گزینش را برگرفته از مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) دانسته و رییس اداره گزینش را بعنوان مشاوری امین برای رئیس واحد و تمام ارکان دانشگاه قلمداد کرد.    
وی همچنین ضمن تقدیر تشکر و قدردانی از زحمات دکتر براری در  طول مدتی که این مسئولیت را بر عهده داشتند گفت: عملکرد آقای دکتر براری بسیار مطلوب و کاملا مطابق با اصول گزینش بوده است و همواره در کارهایشان بسیار دقیق و با رعایت مسائل اخلاقی عمل نموده است.    
در ادامه محمد مهدی رنجبران مدیر کل گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ، با اشاره به بیانات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند: «دانشگاه مبداء همه تحولات است»، کار گزینش را بسیار دشوار، حساس و دقیق عنوان کرد و افزود، در این کار نباید احساسات شخصی خود و یا دیگران را مدنظر قرار داد بلکه باید بر اساس ملاک و معیارهایی که برگرفته از مبانی اسلام و شریعت است عمل کرد.    
وی از رویکرد انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی در تمام فعالیت های خود و بویژه امور گزینش سخن گفت و افزود:  امروز با رویکرد انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی، اهمیت گزینش بیش از پیش مورد توجه بوده؛ و اخلاق و اخلاق مداری محور اصلی فعالیت گزینش گران در سیستم دانشگاه آزاد اسلامی است.    
مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در خصوص ویژگی کارگزاران گزینش و گزینشگران گفت؛ مسئول گزینش باید دارای تقوای الهی، شجاعت ، عقل و انصاف، ولایتمداری، علم و آگاهی، بدون حب و بغض بودن و  روحیه انقلابی باشد.

وی اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه و نظام و قانون اساسی، اعتقاد به دین مبین اسلام، انجام واجبات و ترک محرمات را از معیارهای اصلی گزینش عنوان کرد.    
در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از دکتر براری ، دکتر محمد علی رمضانپور عضو هیات علمی تمام وقت واحد آیت ا... آملی به بعنوان رئییس اداره گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی منصوب شد.


( ۳ )

نظر شما :