معرفی سرپرست جدید واحد آیت ا... آملی

دکتر سید احمد شهیدی به عنوان سرپرست جدید واحد آیت ا... آملی معرفی شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۸ کد : ۳۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۹۸۴
دکتر محمد صالحی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دوران پر فراز و نشیبی را در طول چند دهه پشت سر گذاشته است مطرح کرد: امروز با نگاه دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی تدابیر خاصی برای عبور از وضعیت موجود اندیشه شده است.

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ادامه داد: یکی از توفیقات مدیریت جدید این است که وام های معوق گذشته که دانشگاه آزاد اسلامی نتوانسته بودند اقساط آن را پرداخت نماید در مدیریت جدید پرداخت شد.
رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه همه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی یک پیکر هستند تصریح کرد: دانشگاه آزاد شناسنامه ما است و مانند یک خانواده بزرگ همه برای تعالی این خانواده باید تلاش کنیم.
صالحی با بیان اینکه واحد آیت ا... آملی همواره از واحدهای خوب در سطح کشور و مازندران محسوب می شده است تصریح کرد: این واحد تا به امروز در فهرست واحدهای زیانده در مازندران نبوده و جزو واحدهای سرپا و فعال دانشگاه آزاد اسلامی است که عنوان بین الملل و علوم و تحقیقات را به خود اختصاص داده است.     
صالحی با تجلیل از زحمات ویژه و ماندگار دکتر فاضل لاریجانی بیان کرد: امروز با حکم دکتر طهرانچی جناب آقای دکتر سید احمد شهیدی که از بدنه همین دانشگاه هستند به عنوان سرپرست جدید این دانشگاه معرفی می شوند.

دکتر سید احمد شهیدی با بیان اینکه از حسن اعتماد دکتر طهرانچی و دکتر منصوریان به اینجانب تشکر می کنم و خدا را شاکرم فعالیت های من در دانشگاه موجب این اعتماد شد تصریح کرد: امیدوارم بتوانم با قدرت بیشتری به دانشگاه آزاد اسلامی خدمت کنم و به این اعتماد پاسخ دهم.

وی با تجلیل از همه مدیران و روسای واحد آیت ا... آملی از بدو تاسیس تاکنون گفت: لازم است از زحمات به صورت ویژه از زحمات دکتر فاضل لاریجانی و همه عزیزانی که برای پیشرفت این واحد دانشگاهی تلاش کردند تشکر و قدردانی کنم.

شهیدی با اشاره به 2 دهه فعالیت اثر بخش دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی مطرح کرد: به آینده دانشگاه آزاد اسلامی امیدوارم و معتقدیم با تلاش بیشتر می توانیم به اهداف متعالی ترسیم شده دست یابیم.

وی با اشاره به سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی در مدیریت جدید تصریح کرد : خوشبختانه بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر فرزانه دانشگاه آزاد اسلامی راهبردهای فرهنگی خود را بر این مسیر مشخص کرده است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی گفت: راهبرد مهم دوم توجه به در آمدهای غیر شهریه ای و دانش بنیان است که ماهم به تبعیت از سیاست های کلان دانشگاه در این مسیر حرکت خواهیم کرد.

 


( ۳ )

نظر شما :