نوع خبر 
 
 
پیام تسلیت دکتر فاضل لاریجانی به بیت معظم آیت الله هاشمی رفسنجانی
باسمه تعالی

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَةِ. امام علی( ع)


ارتحال جانسوز یار محبوب و دیرین امام، رهبری و انقلاب، مبارز نستوه، استوانه و رکن رکین انقلاب اسلامی و مدیر کم نظیر و توانمند در کسوت ریاست جمهوری اسلامی، ریاست مجلس خبرگان رهبری، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ریاست هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی" قدس الله نفسه الزکیه " ضایعه‌ای جبران ناپذیر برای ایران و انقلاب اسلامی است، مجاهدتهای این عالم با عمل  و مدیر با تدبیر در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و در توسعه و آبادانی ایران و پیوند عمیق عاطفی ایشان با امام راحل (ره) در سال‌های ابتدایی انقلاب اسلامی و نقش مهمی که در سال‌های پیش و پس از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفا کرده‌اند بر کسی پوشیده نیست.
صداقت، شجاعت، دور اندیشی، نگاه وحدت آفرین، تقید ایشان برای پیروی از رهبری و توجهشان به نظرات مردم و حفظ نظام اسلامی به عنوان یک امر واجب از ویژگی های آن مبارز قدیمی نهضت اسلامی است.
تلاش بی وقفه و بی نظیر او برای توسعه کمی و کیفی دانشگاه آزاد اسلامی در همه دوران قابل تحسین و تجلیل است شجره طیبه دانشگاه هیچ گاه پدر معنوی خود را فراموش نخواهد کرد وبرای تحقق اهداف بلند آن عالم فقید اهتمام خواهد ورزید .
اینجانب این مصیبت بزرگ را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، بیت معظم هاشمی به ویژه جناب آقای مهندس محسن هاشمی و جناب آقای مهندس یاسر هاشمی و دیگر بازماندگان ایشان تسلیت عرض می نمایم.
از درگاه احدیت برای آن فقید سعید علو درجات، بخشش و غفران الهی آرزو می‌کنم. امید است که خداوند مهربان وی را با انبیاء و اولیاء و امام و شهدای انقلاب اسلامی محشور گرداند.
 
دکتر فاضل لاریجانی
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی
 
چهارشنبه 22 دى 1395  12:52

آخرين تاريخ بازديد : شنبه 31 شهريور 1397  13:2:45
تعداد بازديد از اين خبر : 19017
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر