نوع خبر 
 
 
دومین همایش دانشجویان و دانش آموختگان معماری واحد آیت الله آملی
 

دومین همایش دانشجویان و دانش آموختگان رشته‌ی مهندسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی  برگزار شد

مهندس مجتبی فاطمی مدیرعامل مرکز معماری ایران اظهار کرد :اگر معماری با زوایای اجرایی در محیط بازار کار را بر مبنای تئوری های منطقی معماری به معنای واقعی اش به منصه ی ظهور برسانیم می توانیم به اهداف والای معماری تا حد مطلوبی دست یابیم.

وی با اشاره به  مهارت های فراموش شده در معماری و ارتباط دانشگاه با صنعت و چند نمونه از نکات سازه ای که در معماری نقش حیاتی را ایفا می کنند تصریح کرد : اگر معماران ایران زمین،چالش های پیش روی را نحو مطلوب از میان بردارند به موفقیت حقیقی و ماندگار دست پیدا خواهند کرد.

دکترفاطمه ابراهیم زاده مدیر گروه مهندسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا... آملی نیز با بیان عملکرد دوساله  گروه معماری تصریح کرد :  نتیجه و بازخورد این عملکرد از دیدگاه دانشجویان مهندسی معماری و مخاطبان دیگر بسیار مطلوب و رضایت بخش بوده است .

دکتر امیر حسین آزاد نیا رییس دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی نیز با تقدیر از زحمات دکتر فاضل لاریجانی در پیشرفت این دانشگاه عنوان کرد : تمام تلاش مسوولان دانشگاه برای کیفی سازی وارتقای سطح علمی است .

وی همچنین  گزارشی از تعداد دانشجویان و دانش آموختگان رشته معماری در واحد آیت الله آملی ارایه داد . 

غلامی دانشجوی کارشناسی ارشد معماری نیز به نمایندگی از دانشجویان به ارایه پیشنهاد و نظر پرداخت .

در انتهای همایش از دانشجویان ممتاز ورودی های مختلف در رشته ی مهندسی معماری و منتخبان مسابقات مختلف شهری که دانشجوی گروه معماری بوده اند تقدیر،تشکر و قدردانی شد .

 

شنبه 4 دى 1395  13:49

آخرين تاريخ بازديد : دوشنبه 4 تير 1397  17:43:25
تعداد بازديد از اين خبر : 10317
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر