معرفی معاونت آموزشی


 

شماره تماس دفتر معاونت آموزشی : ۹-۴۳۲۱۷۰۰۸-۰۱۱

ارتباط با معاونت آموزشی


معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی وظیفه برنامه ریزی، هدایت، نظارت و انجام کلیه امور آموزشی دانشگاه شامل نظارت بر حسن اجرای برنامه‌ها و امور آموزشی دانشکده‌ها، گروه‌های آموزشی و ارزیابی آن‌ها، نظارت بر اجرای مقررات و آئین نامه های آموزشی، تدوین اصول اجرائی امور آموزشی، تدوین برنامه‌ها و تقویم آموزشی، ارزیابی عملکرد اعضاء هیئت علمی، اجرای دوره های آموزشی و همچنین برگزاری آزمون‌های سراسری را بر عهده دارد.

این معاونت همگام با دانشکده‌ها و سایر واحدها در جهت رشد، توسعه، و بالندگی دانشگاه فعالیت نموده و در جهت ایجاد رشته های تحصیلی به ویژه در دوره های تحصیلات تکمیلی، رشته‌های بین رشته‌ای، جذب هیئت علمی مورد نیاز، اصلاح هرم هیئت علمی، فراهم نمودن زمینه ارتقاء اعضای هیئت علمی و افزایش سطح علمی دانشجویان، تلاش می‌کند.

معاون آموزشی دانشگاه وظیفه برنامه ریزی، اداره و هدایت کلیه امور آموزشی دانشگاه و نظارت بر حسن اجرای مقررات و آئین نامه‌های آموزشی، تصمیم گیری درباره مسائل آموزشی، سیاست گذاری و اتخاذ تمهیدات لازم در جهت گسترش و ارتقا کیفیت آموزشی، اجرای دوره های آموزشی و ارزیابی آن‌ها مطابق با طرح آمایش آموزش عالی را بر عهده دارد.

حوزه معاونت آموزشی دانشگاه از بخش های اداره امور هیئت علمی، امتحانات و آزمون ها، برنامه ریزی آموزشی، نظارت و ارزیابی و گسترش رشته ها تشکیل شده است. همچنین در حال حاضر ۴ دانشکده صنایع غذایی و کشاورزی، علوم پایه، فنی و مهندسی و تربیت بدنی و علوم ورزشی در زیر مجموعه این حوزه به خدمات رسانی به دانشجویان عزیز اهتمام دارند. از سوی دیگر در سایه درایت و مدیریت ارزشمند ریاست محترم واحد جناب آقای دکتر فاضل لاریجانی، با کسب مجوز در زمینه راه اندازی رشته دکتری داروسازی، این رشته در واحد دایر شده و دانشکده داروسازی نیز به زودی در واحد دایر خواهد شد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]